Popularne diety

Popularne diety

Postprzez Dominika » Cz gru 17, 2015 19:25

Jakie diety stosowałyście?
Dominika
 
Posty: 11
Dołączył(a): Śr gru 16, 2015 21:29

Postprzez » Cz gru 17, 2015 19:25

 

Re: Popularne diety

Postprzez bezowa » Cz cze 23, 2016 08:07

Mi najbardziej pomogła dieta bez węglowodanów - nadiecie.net. Myślałam, że nie dam rady bez ulubionych produktów, ale wszystko jest kwestią przyzwyczajenia. Wystarczy poczytać, pochodzić po spożywczakach i znaleźć zamienniki :)
bezowa
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz cze 23, 2016 08:04

Re: Popularne diety

Postprzez Muślin » So lip 02, 2016 20:00

Ja diety jako diety specjalnie nie stosowałam, starałam się tylko tak wyliczyć kaloryczność posiłków, by nie przekraczać 2000 kcal... (przy średnim dziennym zapotrzebowaniu 2300kcal). Tak więc dostarczałam około 300 kcal mniej, do tego ćwiczenia - średnio po 60 minut dziennie i jeszcze brałam Foreverslim... Efekt, to 13 kg mniej w 3 miesiące
Muślin
 

Re: Popularne diety

Postprzez Pani Reklama » Pn lip 04, 2016 19:59

Pani Reklama
 
Posty: 7
Dołączył(a): Cz gru 10, 2015 11:42

Re: Popularne diety

Postprzez larisa » Cz sie 25, 2016 17:28

Jeżeli chodzi np o Foreverslim, (jest to środek wspomagający odchudzanie), to moim zdaniem jest on bardzo skuteczny i pozwala naprawdę na mało że wygranie walki z kilogramami, to jeszcze zrobienie tego w miarę przyzwoitych warunkach, bez zarzynania organizmu nie wiadomo jak uboga dietą
larisa
 

Re: Popularne diety

Postprzez Karolina » Pt mar 17, 2017 01:38

Dieta, to jedno, ja jednak uwązam, ze ważna jest tez odpowiednia suplementacja, sama stosowałam Slimunox więc sama na sobie widziałam jaka jest róznica w okresie przed a po zastosowaniu tego środka
Karolina
 

Re: Popularne diety

Postprzez jjusti18 » Wt kwi 04, 2017 09:45

Witam wszystkich,
ja osobiście nie polecam zażywanie jakiś środków na odchudzanie i tym podobne, ponieważ to nic nie daje a jedynie zatruwa organizm. Ja uważam, że najlepszym rozwiązaniem do odchudzania jest dieta, która dostarcza potrzebne składniki organizmowi, ale również trening. Ja ostatnio zaczęłam intensywnie ćwiczyć, ponieważ zbliża się lato i trzeba będzie się jakoś potem pokazać w stroju kąpielowy, no i już widać efekty. Więcej wiadomość odnośnie odchudzania i nie tylko możecie dowiedzieć się tutaj: http://sklepgwinner.pl/blog/jak-zrzucic-kilka-kilogramow-przed-wiosna/
jjusti18
 
Posty: 115
Dołączył(a): Wt kwi 04, 2017 09:37

Re: Popularne diety

Postprzez katpio123 » N lip 23, 2017 12:58

Ja stosowałam kilka tych modnych diet i na dłuższą metę żadna się nie sprawdziła. Teraz stawiam na zdrowe odżywianie. Postanowiłam zamawiać zdrowe produkty w https://staropolskagaleriasmaku.pl/ i odbierać je stacjonarnie w Lublinie. Zastanawiam się poważnie nad odstawieniem glutenu, podobno daje to niezłe efekty, a w Galerii Smaku mają duży wybór jedzenia bezglutenowego.
katpio123
 
Posty: 11
Dołączył(a): Śr sty 25, 2017 11:14

Re: Popularne diety

Postprzez malutka » So lut 03, 2018 09:16

Oj, diet jest naprawdę dużo. Niektóre są dobre, niektóre z kolei pozwalając schudnąć, nie dają naszemu organizmowi tyle witamin, których potrzebuje.. Dlatego ja wybiorę się do dobrego dietetyka pani https://pl-pl.facebook.com/DietetykJoannaSkoczylas/ i z nią omówię moje problemy. Tak myślę będzie najrozsądniej.
malutka
 
Posty: 41
Dołączył(a): Pt sie 11, 2017 16:28

Re: Popularne diety

Postprzez Paulina21 » N mar 25, 2018 21:36

Moim zdaniem znacznie ważniejszą rzeczą obecnie od samej diety jest obecnie odpowiednia suplementacja. Ja stosowałam Slimunix i jestem bardzo zadowolona, bo faktyczny systematyczny spadek wagi zaczął się dopiero od chwili jak zaczęłam stosowac te tabletki
Paulina21
 

Postprzez » N mar 25, 2018 21:36

 

Następna strona

Powrót do Zdrowy styl życia i medycyna



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron