szybka pożyczka

Re: szybka pożyczka

Postprzez korna877 » Śr wrz 05, 2018 10:39

A wiecie, gdzie znajdę Pożyczki online bez BIK ? Bardzo mi na tym zależy, ponieważ mój BIK nie wygląda korzystnie, a pilnie potrzebne są mi pieniądze. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się wszystko rozwiązać i w jakiś miejscu, jeszcze dzisiaj będę mogła otrzymać pieniądze.
korna877
 
Posty: 782
Dołączył(a): Pt sie 31, 2018 08:19

Postprzez » Śr wrz 05, 2018 10:39

 

Re: szybka pożyczka

Postprzez Paula883 » Pt wrz 21, 2018 13:19

Szybka pożyczka to w dzisiejszych czasach bardzo pomocna rzecz. Nie ma nic lepszego jak pożyczka ratalna online. Nie dość, że pieniądze na koncie zjawiają się w 15 minut, to spłatę takiej pożyczki można rozłożyć sobie na raty. Super sprawa.
Paula883
 
Posty: 67
Dołączył(a): Pn lip 02, 2018 20:29

Re: szybka pożyczka

Postprzez zizi22 » Pt wrz 28, 2018 08:15

jak dla mnie to same problemy. nigdy nie korzystalam z tego typu rozwiazan, uwazam je za zbedne.
zizi22
 
Posty: 10
Dołączył(a): Pt sie 17, 2018 10:29

Re: szybka pożyczka

Postprzez nala88 » Pt wrz 28, 2018 08:21

byle nie chwilowki, oddajesz 4x tyle ile pozyczysz.. same problemy po tym sa pozniej
nala88
 
Posty: 11
Dołączył(a): Pn sie 27, 2018 09:09

Re: szybka pożyczka

Postprzez Paniala » Śr paź 10, 2018 14:53

Niestety, nie zawsze szybkie pożyczki są korzystne, o czym możecie się przekonać, zagłębiając sie w niektóre wpisy na portalu https://paniala.pl/wiedza/ . To taki poradnik na różne tematy, szczególnie związane z biznesem i finansami. Przeczytacie tam na przykład, jak warto starać się o pożyczkę, gdzie i dlaczego. Mi te porady już nie raz pomogły i cieszę się, mogąc czytać kolejne, nowe wpisy z tego zakresu.
Paniala
 

Re: szybka pożyczka

Postprzez kawoszka » Pn mar 04, 2019 04:48

Nie brała bym pożyczki tylko zrobiła przyjęcie w domu w wąskim gronie rodzinnym. A na pamiątkę chrztu świętego bym wybrała https://www.grawernia.pl/p2773,moneta-z-dedykacja-srebrna-pamiatka-chrztu-swietego-mon001.html
Jest to srebrna moneta , na której awersie mozna zrobić grawr z życzeniami. Niedroga a miła pamiątka.
kawoszka
 
Posty: 341
Dołączył(a): Pt gru 22, 2017 11:20

Re: szybka pożyczka

Postprzez Alexa555 » Wt cze 11, 2019 17:02

Jeżeli masz obecnie opóźnienia w spłacie kredytów to to pomyśl o takim rozwiązaniu - kredyt pod zastaw samochodu bez bik . Ja tak zrobiłam i nie żałuję bo była to naprawdę dobra decyzja. Jest to bezpieczne bo po spłacie, znów można cieszyć się swoim autem.
Alexa555
 
Posty: 93
Dołączył(a): N cze 24, 2018 15:04

Re: szybka pożyczka

Postprzez elabarbara » Cz lip 11, 2019 07:10

No i czasem własnie bywa tak że szybka pożyczka kończy się zadłużeniem, bo nie każdy jest tego świadomy jakie konsekwencje są gdy nie zaczniemy spłacać rat. Znam wiele osób , które niestety mają problem ze spłacaniem. Na szczęście są takie firmy jak ta Pożyczka Oddłużeniowa https://www.facebook.com/pogotowieoddluzeniowe gdzie można zgłosić się po pomoc.
elabarbara
 
Posty: 159
Dołączył(a): Śr mar 22, 2017 10:24

Re: szybka pożyczka

Postprzez bożenkaa » N sie 11, 2019 12:23

A jakie polecacie doradztwo finansowe warszawa? Bo ja w ślepo nie chce brać pożyczki. Po za tym chce mieć pewność, że wezmę taką, która ma faktycznie dobre warunki i lekko będzie mi się ją spłacać. Ponoć firma Income Consulting niezależny ekspert kredytowy i finansowy działający na terenie stolicy. Słyszałam, że warto się do nich zgłosić. Czy to prawda?
bożenkaa
 

Re: szybka pożyczka

Postprzez Kawiarniana » Pn sie 12, 2019 12:55

No czasem ludzie mają problem ze spłaceniem kredytu czy pożyczki ale to wszystko zależy od tego, jak się gospodaruje pieniędzmi. Ja czasem korzystam z chwilówek i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się mieć z tego tytułu problemy. Jeśli szukacie szybkiej pożyczki to zerknijcie na ranking chwilówek na stronie https://pozyczki-ranking.pl/ . Tu znajdziecie zestawienie najlepszych pożyczek pozabankowych w całej Polsce. Na stronie możecie porównać sobie oferty i wybrać pożyczkę dla siebie. Firmy mają bardzo różne warunki dlatego przed podpisaniem umowy warto przyjrzeć się przynajmniej dwóm czy trzem ofertom.
Kawiarniana
 
Posty: 287
Dołączył(a): Pt wrz 21, 2018 10:00

Postprzez » Pn sie 12, 2019 12:55

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca i wypoczynek



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron